piątek, 25 września 2009

W poszukiwaniu pomysłu na podstawkę


Wziąłem się za oddział upiorów, ale cały czas miałem na uwadze fakt, że nie byłem ostatnio zadowolony z podstawki. Po prostu nie miałem na nią pomysłu. Chciałem ją zrobić w klimacie Undeadów z Heroes of Might & Magic, czyli posypaną takim czarnym żwirem. Ale żeby nie było monotonnie, postanowiłem tu i tam rzucić ostre kawałki kamieni. Wyszło nieźle. I tym samym wreszcie znalazłem patent na podstawki do Undeadów. Kolejne oddziały będą miały podobne...


Jednocześnie musiałem przerobić regiment szkieletów wykonany ostatnio na soczystej trawce. Niestety jest słaby kontrast między figurkami, a podłożem. Ale myślę, że w przypadku Ożywieńców, to nawet tworzy niezły klimat.


Teraz na warsztat biorę oddział duchów.

1 komentarz:

Thomas pisze...

Wiesz co Yori... Więcej nie wchodzę na Twojego bloga bo się tylko wkur...am... Patrzę na te Twoje fotki i mi zwieracze ściska tylko z zazdrości ;)Malowanie jak zwykle rewelacja. Podstawki też. Faktycznie wyglądają jak te z HoM&M - gratuluję pomysłu. W razie mojej przyszłej niepoczytalności pozwolę sobie skopiować Twój pomysł jak nie wymyslę nic ciekawego. Chodzą za mną umarlaki i krasnale, ale jak na razie brak dostepu do figur, przeciwnika i brak zasad skutecznie hamują moje popędy w tym kierunku :)

Pozdro
Thomas