poniedziałek, 29 września 2008

Propozycja Akhada


Niedawno otrzymałem propozycję od Akhada, wielkiego miłośnika i animatora systemu Infinity nie tylko w Polsce, ale i na świecie, dotyczącą napisania artykułu do jego e-zinu. "Maya Network News", bo taki jest tytuł magazynu, jest poświęcony głównie Infinity, jednak zaczyna obejmować także tematykę Tabletop i Sci-Fi w ogólnym tego słowa znaczeniu. Po szybkiej wymianie maili ustaliliśmy, że wezmę na siebie projekt, który roboczo w tym miejscu nazwę "Rokugan 2000".

Czego miałby dotyczyć? Chodzi mianowicie o malowanie moich figurek do Infinity (zbieram frakcję Yu Jing) w barwach Klanu Kraba z Legendy Pięciu Kręgów. Z uniwersum, z którym przez kilka lat byłem mocno związany i sentyment mi pozostał.

Istotą cyklu artykułów dla Akhada jest malowanie jednego typu jednostek do Yu Jing w miesiącu, oraz opis fluffu i warsztatu na łamach Maya Network News. Plusy przedsięwzięcia są takie, że będę miał solidną motywację, aby malować swoje laleczki do Infinity, a także wesprę przedsięwzięcie Akhada, bo ludzi z pasją trzeba wspierać :)

Następny numer MNN ma się pojawić w październiku, a oto archiwalne numery:

Maya Network News n4/5
Maya Network News n3
Maya Network News n2
Maya Network News n1
Maya Network News n0

Teraz nie ma wyjścia i trzeba się brać do roboty, bo nie lubię składać deklaracji bez pokrycia. A oto zapowiedź mojego bazgrania - Zhanshi do frakcji Yu Jing z systemu Infinity, zgodnie z planowanym fluffem pomalowana w barwach Klanu Kraba. To babeczka, a nazwałem ją Hiruma Tsukiko :)


Figurka metalowa firmy Corvus Belli. Skala 28 mm. Rok produkcji 2005, malowanie luty 2008.

1 komentarz:

I... pisze...

Zgadza się - trzymam za słowo :)