wtorek, 9 czerwca 2009

Druga bryczka


Druga bryczka z Kozakami już jest gotowa na stół. Teraz się biorę za trzeci, na razie ostatni wóz taborowy. Potem na warsztat pójdą mołojcy.

2 komentarze:

rrober pisze...

Prawy konik bardzo ładny - sam lubię taką konfigurację kolorów i robię często takie konie - chociaż jak mnie ktoś kiedyś przekonywał taki zestaw kolorystyczny podobno w naturze nie występuje albo jest bardzo rzadki.

PS.
Jak tam wrażenia z Grenadiera - ja niestety byłem w tym terminie z rodzinką nad morzem - tam atrakcji nie brakowało - głównie pogodowych: padał nawet grad :(

q.b. pisze...

Dla mnie jako "świeżego" uczestnika konwentu wrażenia całkiem pozytywne :)

Masa ludzi, sporo pozytywnych konwersacji (czego efektem będzie może wkrótce nasze pojawienie się w pracowni GROT na Tarchominie z krótką prezentacją O:ww2 - btw. ekipa GROT'a może pochwalić się naprawdę fajnymi terenami, makietami - ich stół był naprawdę "cukiereczkiem" - fotki na forum strategie - później napiszę coś na blogu :P)oraz sama prezentacja Oww2 na dwóch stołach (Ja vs Wookush oraz Xardas vs Mefisto/ Siostra Xardasa) wypadła pozytywnie :)

Troszkę żeśmy się nagadali przy prezentowaniu - po skończonych turniejach DBA i Scramble ludziska zaczęli się gromadzić i pytać więc graliśmy w "otwarte karty". Mało tego - moje plecy są w tvn-warszawa w mini foto-reportażu z konwentu (lol)

Ciekawym wtrąceniem w przerwie między zmaganiami na stołach były krótkie wystąpienia byłych powstańców, którzy walczyli w rejonie warszawskiego Śródmieścia - nie polegało to jakby się mogło wydawać na "powielaniu" wspomnień książkowych - ale na wyodrębnieniu z tego "piekła" wydarzeń przez które wielu nie przeszło jakichś pozytywnych, wyjątkowych momentów, czasami na wesoło - by zachęcić szczególnie młodszą część Konwentowiczów do dalszego wgłębienia się w temat Powstania.