poniedziałek, 9 lutego 2009

Pogrubiony Panzerfaust


Jak słusznie zauważył Thomas - Panzerfausty były wykonane ze zbyt cienkiego drutu. Nie dawało mi to spokoju i rzecz oczywista, że bym dziś nie zasnął spokojnie. Trzeba było poprawić. Z rozpędu dorobiłem ostatniemu łowcy czołgów nową główkę z czapką, aby się nie mylił z identycznym typkiem z grupy dowodzenia. Teraz będę mógł zasnąć jak "człowiek dobrej roboty" :) Dobranoc...

8 komentarzy:

rrober pisze...

A może zrób kilka rodzajów pancerfaustów - z tego co pamiętam to różniły się głównie kształtem i romiarem głowicy

q.b. pisze...

dokładnie jak zauważył rrober - wyszukaj na wikipedii - ale anglojęzycznej, to wyświetli dokładnie ci każdy rodzaj głowic z ładunkiem kumulacyjnym - wiem, że te dywizje mieszane brały wszystko co leci z wciąż topniejącego arsenału III Rzeszy - to dodałoby armii klimatu jeszcze :)

Figsy pierwsza klasa :)

q.b. pisze...

ps. : a jakby Ci chciało się wrócić do japońców to na allegro (z Warszawy!) jest Chi-Ha do wzięcia od Fujimy

http://allegro.pl/item552419233_japanese_medium_tank_chi_ha_fujimi.html

:)

pozdro!

Liissu pisze...

Fajna robota, ale jak bawisz się w szczegóły to pacnij te toporne celowniczki tym "pancernym pięściom". Diabełek zawsze tkwi w szczegółach ;)

Oby tak dalej :)

Thomas pisze...

Zrób to, zrób tamto, a nikt nie powie czegoś konstruktywnego o tych narzędziach wojny :) Tym razem o wiele lepiej, myślę, że po pomalowaniu będą wyglądały całkiem nieźle. Faktycznie troszkę gołe są bez tego celownika, ale to szczegół jak zauważył Liissu.

Pozdro
T

Yori pisze...

Już zrobiłem te celowniki :)
Kurczę, nie wiedziałem, że było tyle rodzajów Pancerfaustów!

q.b. pisze...

dobra - żeby nie było że jestem leń - to wyręczę Cię w szukaniu :D

http://www.geocities.com/Augusta/8172/panzerfaust2.htm

http://world.guns.ru/grenade/gl30-e.htm

ps. dawaj fotek więcej - jestem głodny ich :D :D tak samo jak tej naszej przyszłej gry - jak będziesz miał ich w gotowości bojowej to wal jak w dym - Ardeny to można rozstawiać u mnie od zaraz :)

q.b. pisze...

ps. pojazdy niemieckie jak coś udostępniam na potrzeby scenariusza - albo... rrober ! potrzebne nam Twe wsparcie :D :D :) uczestnictwo w rozgrywce również :)