poniedziałek, 20 sierpnia 2012

Dwóch flagelantów z Mordheimu / Two Mordheim flagellants


Witajcie po długiej wakacyjnej przerwie. Podczas urlopu czytałem jedynie "lekką" literaturę i jak zwykle pod koniec lata wciągnąłem się w nurt fantasy. Swoją drogą to bardzo dziwne, że sfery moich zainteresowań są ściśle uzależnione od pór roku. Problem w sam raz dla doktora Freuda :) Serio! Późne lato i wczesna jesień w moim przypadku zawsze są poświęcone Warhammerowi (jeśli nie wierzycie, to sprawdźcie wpisy z poprzednich lat).

Dwóch flagelantów to pierwsze pomalowane przeze mnie figurki po urlopie. Planuję zrobić cały warband Łowców Czarownic do Mordheimu. I tak się zastanawiam, czy nie powinienem wpaść do Klubu Dębowa Tarcza na warszawskiej starówce, aby zagrać kilka potyczek?

A na zakończenie chcę Wam przedstawić dowód na to, że Kozacy występują także nad Bałtykiem. Zerknijcie na fotkę poniżej :)

Hello after long summer holidays. During my vacations I read some "light" literature and as always in late summer I focused on fantasy books. By the way it's very strange that my interests are constantly dependent on the seasons of the year. I think only doctor Freud could resolve this psychological problem :) I'm serious! Late summer and early autumn belong to Warhammer (check my autumn posts in previous years if you want).

Two Mordheim flagellants are first miniatures I have painted after my holidays. I'm planning to make a whole Mordheim Witch Hunters warband. And I wonder I should visit Oak Shield Wargaming Club located at Warsaw Old Town to play some Mordheim scenarios?

Finally I want to show you a proof that Cossacks appear at the coast of Baltic Sea. Take a look below :)


5 komentarzy:

Skavenblight pisze...

Bardzo fajne, czyste malowanie flagellantów - zapraszamy do klubu, w razie braków w bandzie możemy Witch Hunterów pożyczyć, a na pewno będzie nam przyjemnie zagrać w większym gronie :) Chwilowo w klubie zastój, bo wakacje i urlopy, a poza tym wygnanie na strych (w tym roku wygnano nas bez makiet i blatów), jednak już za 2-3 tygodnie wszystko powinno wrócić do normy i powrócimy do grania kampanii :)

Wargame News and Terrain Blog, pisze...

The miniatures look great as usual looking forward in seeing the rest of the Mordheim warband!

Yori pisze...

Skavenblight@ Dziękuję za zaproszenie i ocenę paćkania.

Chętnie po wakacjach przyjadę do Was do klubu. I jeszcze chętniej z Wami zagram :)

WNT@ Thanks mate, soon I'm gonna paint another two warriors :)

red_gobbo pisze...

Mi też podpasowało takie malowanie. Wygląda trochę jakby zwiali z zakładu, takie białe te kaftany :)

AWu pisze...

Dbanie o zdrowe i bujne włosy podstawą religijnego fanatyzmu :P


Ale te sinice wielkie na dolnym zdjęciu to trochę strach :>