czwartek, 23 sierpnia 2012

Test nowego aparatu / A test of new camera


Ostatnio kupiłem nowy aparat. Po zrobieniu kilku zdjęć pojąłem, że muszę od nowa nauczyć się pstrykać foty figurkom. Zrobiłem kilka próbnych obrazów. Z wyjątkiem ostatnio pomalowanego flagelanta, wszystkie modele są dość stare i dotychczas nie były pokazywane na moim blogu. Pomalowałem je zanim jeszcze pojawił się tu pierwszy wpis.

Jestem bardzo zadowolony z mojego nowego Canona EOS 550D. To naprawdę doskonały sprzęt do pstrykania zdjęć.

I had purchased a new camera recently. After taking some photos I realized that I have to learn the foundations of model photography once again. I had made some test pictures. Except last painted flagellant all showed models are quite old and not published at my blog. I had painted these before I started to write my very first post.

I'm fully satisfied with my new Canon EOS 550D. It's a really great photographic equipment.
5 komentarzy:

czaki pisze...

Ładne, ostre zdjęcia. Czy 88-ka z pierwszego zdjęcia to również stary model, czy może jednak zmieniłeś zdanie co do podstawkowania 15 mm figurek z II WŚ pod FoW?

Co do flagellanta i ogólenie Twojego projektu do Mordheim, to może przyłączyłbyś się do tej inicjatywy? --> http://zgielk.blogspot.com/2012/07/wybrancy-komety.html

Yori pisze...

Dzięki Czaki! Ta 88-ka to model gdzieś z początku 2008 roku. Miałem robić Afrykę pod flejmsy, ale trafiłem pod skrzydła chłopaków od 1/72 i projekt upadł.

Co do inicjatywy MiSiA - muszę się z nim skontaktować w tej sprawie. Nie wiedziałem o tym projekcie!

The Angry Lurker pisze...

Those pictures are good, really good!

AWu pisze...

Aparat daje rade, ale armata zajebista !

Yori pisze...

Dzięki AWu. Jutro będę miał go okazję sprawdzić w klubie. No ciekawe jak wyjdą zdjęcia :)