sobota, 10 września 2011

Licz-kapłan i mumie / Liche Priest and the mummies


Wciąż zbieram i maluję kolejne figurki fantasy w skali 1:72. Tym razem przygotowałem Licz-kapłana z grupą mumii. Figurki to miks skonwertowanych miniatur Elhiema wraz z laleczkami do gry planszowej "Age of Mythology". Wielkie podziękowania dla Marcina Mizielińskiego (Kaktusa) za udostępnienie modeli z tej gry, znajdujących się drugim rzędzie. Figurki dla Ciebie Kaktusie już czekają pomalowane, masz też u mnie browara :)

W międzyczasie przygotowałem pierwsze próbne elementy do przyszłego lochu, który buduję dla moich poszukiwaczy przygód i potworów. Wkrótce zamierzam ruszyć z pierwszą wyprawą do podziemi.


I'm continuing to collect and paint another fantasy miniatures in 1/72 scale. This time I prepared the Liche Priest with pack of mummies. The models are mix of converted Elhiem's minis with the figures from "Age of Mythology" board game. Many thanks for Marcin Mizielinski (Kaktus) for sharing miniatures from this set (second rank).

Meanwhile I made the first trial elements of dungeon which I'm modeling for my heroes and monsters. Soon I will play the first underground quest.


6 komentarzy:

AWu pisze...

Te mumie na obrazkach jakieś takie Iron maiden :>

Yori pisze...

Of kors :) Malując te laleczki zapuszczałem "Poweslave" Maidenów dla złapania klimatu :D

Inkub pisze...

Wyglądają rewelacyjnie:)
Masz doskonałe pomysły:)

Yori pisze...

Dzięki Inkubie :) Bałem się, że mnie obsztorcujesz , że nie 28 mm :D

Inkub pisze...

Kazdy maluje co lubi:) Mi akurat 1:72 jakos nie lezy, nie moge sie przekonac do tej gumowatosci ogolnej. Niemniej jednak, jesli sa to figurki z twardego plastiku, takie jak dajmy na to PSC Rosjanie, ktorych mam, to maluje sie ich z przyjemnoscia.
Ale fantasy to dla mnie jednak domena 28 mm. Moze to kwestia ciagle rosnacej gory figurek w tej skali:)
Ale mumie i licz rzeczywiscie piekne.

Fenris pisze...

Podziwiam Twój zapał do pracy, ilość i jakość malowanych modeli. Pełen szacunek Yori!