piątek, 29 października 2010

Der kommandant


Fromhold i headache - dwaj moi koledzy z Forum Strategie poprosili mnie o zbliżenie oficera ostatnio pomalowanego oddziału. No to zrobiłem duże zdjęcie. Mam nadzieję, że nie znajdziecie zbyt wielu błędów w malowaniu :)
Fromhold and headache - two friends of mine asked me at Forum Strategie to do a blow-up of my last unit commander's photo. So I did it. I hope you will not spot too many mistakes in painting :)

7 komentarzy:

q.b. pisze...

Normalnie Dziedzic Pruski :D

MiSiO pisze...

Prusacy są po prostu kapitalni!

Yori pisze...

Wawrzyniec Pruski! Polski dziedzic!

Dzięki chłopaki :)

Thanos pisze...

I like his ''stick''!
Great painting Yori!!
T.

Yori pisze...

His "stick" it's a sword. I was making a decission to glue officer's sheath to the ground to avoid the damages during the game-plays.

Thanks Thanos for your attention :)

Anonimowy pisze...

"...Mam nadzieję, że nie znajdziecie zbyt wielu błędów w malowaniu :)..."

Yori figurki w Twoim malowaniu, dobrze wykonane, nie boją się zbliżeń. Czasem żal że zmniejszasz format. A swoją drogą zdjęcia robisz pierwsza klasa. Bardzo mi się podoba motyw jednej figurki widzianej z dwóch stron. Ja nie mam pojęcia o takiej obróbce ;-(
Pozdrawiam Fromhold

Yori pisze...

Dzięki Fromhold za pochwałę, choć jeszcze sporo czasu w Wiśle upłynie zanim osiągnę Twój poziom malowania.

Co do wielkości zdjęć - zabieg jest konieczny, aby nie przeciążać łącz i nie zaśmiecić serwera. W dobrym guście jest, aby zdjęcie zajmowało nie więcej niż 50 kB, moje mają prawie 100!

Pamiętaj, że klikając fotografię - obejrzysz ją w rozdzielczości 600x400 zamiast 400x266.

Co do dwustronnego motywu - bardzo prosty zabieg w dowolnym programie graficznym. Albo łączysz dwie foty w jedną, albo wycinasz/wklejasz obiekt z jednej i przenosisz na drugą.