wtorek, 19 października 2010

"Red" Sunter


"Red" Sunter jest okrutym i przebiegłym sadystą, a także marnym hazardzistą. "Red" to ksywa. Niewielu zna jego prawdziwe imię - Joshua. Nie ma wśród żywych tych, którzy zwrócili się do niego - Josh.

W międzyczasie maznąłem pierwszego Twardziela do mojego posse. "Red" to prosty Gringo, który lubi sobie poturlać kośćmi, a przy tym drinknąć. To w sumie tak jak ja ;)

"Red" Sunter is a cruel and cunning sadist and a poor gambler too. "Red" it's a nickname. There are not many who know his true name - Joshua. No one lives who called him - Josh.

Meanwhile I was painting the first Tough of my posse. "Red" is a simple Gringo who loves to play dice and drink whisky at the same time. So do I ;)

8 komentarzy:

El Senyor Verd pisze...

Excellent work, specially the red hair.

Regards,

Pep

Yori pisze...

¡Muchas gracias, Señor!

q.b. pisze...

Hehe - zacny bandzior! Była kiedyś taka gra komputerowa "Mad Dog Mcree" - widzi mi się ten gościu z okładki w Twoim wykonaniu

http://en.wikipedia.org/wiki/Mad_Dog_McCree

ps. Ciekawi mnie Yori czym następnym nas zaskoczysz... :D

Yori pisze...

Raczej niczym :/

Listonosz czołgów nie przyniósł, maluję więc sobie wolniutko drugi batalion Cesarskich Niemców.

q.b. pisze...

Wiem coś o tym, ja czekam na Shermany które kupiłem 30.VII i nadal nie mam paczki... Chyba polecą negatywy na allegro...

Yori pisze...

A od jakiego sprzedawcy? Może to ten sam?

q.b. pisze...

http://allegro.pl/sherman-i1152138023.html

Yori pisze...

No to kicha, bo to ten sam typ. Jeszcze poczekam i podrążę temat. Jeśli się nie wywiąże, to wystawię mu negatywy. Szkoda, że nie wiedziałem, że to kanciarz. Może powinniśmy zrobić czarną listę na Forum Strategie?