poniedziałek, 1 grudnia 2014

Ariadna - Spetsnaz


Kolejne zamówienie do Infinity. Tym razem pomalowałem dwóch snajperów, obaj mają styl malowania charakterystyczny dla Specnazu. Koleś w kamuflażu może być także użyty jako zwiadowca. Muszę przyznać, że bardzo przyjemnie malowało się te figurki, świetnie wyrzeźbione i wyprodukowane przez Corvus Belli.

Another commission for Infinity. This time I have painted two snipers, both have Spetsnaz painting scheme. The mate with camo could be use as a scout. I must confess that it was pleasure to paint these very nicely sculpted by Corvus Belli miniatures.

6 komentarzy:

Inkub pisze...

Nie pokazuje się fota.

Yori pisze...

Co za badziewie :(

Mam nadzieję, że teraz będzie lepiej :)

Maniex pisze...

A niech to! Znowu mnie uprzedziłeś! Jestem w trakcie malowania tego po prawej :-) Jak zawsze wyszli wyśmienicie! Wzory ludków do infinity z tego roku rzuciły mnie na kolana, chłopaki odrobili zadanie domowe, szczególnie jak się porówna z ich wczesnymi wzorami.

Imarthil pisze...

Bardzo fajnie pomalowani. Bardziej przypadł mi do gustu koleś w bercie. Jest zdecydowanie ciekawszy od strzelca w kamuflażu.

Yori pisze...

Dzięki chłopaki :)
Właśnie maluję starsze wzory Tank Hunterów, różnica jest piorunująca!

A kwestii uprzedzania, cóż, Ty mnie zawsze ubiegniesz w temacie Warhammer Questa, to nie mogę pozostać tak całkiem Ci dłużny ;P

Ale na serio - to po prostu zależy od klienta. To raczej on Ciebie zawsze ubiegnie ;)

Inkub pisze...

Super wyglądają. Infinity ma piękne figurki. Mnie tylko jedno w nich się niespecjalnie podoba - to, że są to mocno rozczłonkowane. Niestety, wymagają sporo pinowania, czego nie lubię robić. W dodatku większość elementów jest bardzo delikatna. Problemem jest też to, że dobrze pomalować bez zmontowania się niespecjalnie da, a malowanie przed zmontowaniem zostawia potem ślady łączenia.
Twoje wyszły jednak znakomicie:)