środa, 19 stycznia 2011

Druga drużyna niemieckich grenadierów / 2nd squad of German Grenadiers


Druga drużyna niemieckich grenadierów jest skończona. Podobnie jak poprzednim razem są to multiparty wyprodukowane przez Plastic Soldier Company - najlepsze figurki w skali 1:72 jakie miałem okazję kiedykolwiek malować. Poświęciłem im nieco czasu - cały tydzień. Trwało to tak długo, gdyż nie chciałem ich pomalować byle jak. Są to figurki nieprzeciętne. Mam nadzieję, że pomalowałem je także na nieprzeciętnym poziomie :)

Second squad of German Grenadiers is finished. As last time it's the Plastic Soldier Company multipart figures set - the best 1/72 miniatures I ever painted. I spent some time with them - the whole week. But I didn't want to paint these figs on average level. They are uncommon miniatures. I hope my painting-job is at uncommon level too :)

14 komentarzy:

GEM Team pisze...

love what you did with the figures. Gr8 job

Yori pisze...

Thx mate, nice to C U here again :)

Kadrinazi pisze...

Ajwaj, ależ piękna robota. Aż się wierzyć nie chce, że to taka skala. Malowanie ma medal Yori!

Yori pisze...

To naprawdę zasługa doskonałej rzeźby! Jeśli się poświęci tym figurkom odpowiednią ilość czasu, wówczas mogą dać dużą porcję satysfakcji :)

Dziękuję za medal :D

tsar pisze...

Co mogę powiedzieć, żeby nie powtarzać się za poprzednikami? Nie lubię Cię!
Piękne maleństwa.

q.b. pisze...

ZAJEBISTE !!!

Inkub pisze...

Są świetne, wzorcowe malowania. Aż sie zastanawiam, czy synkowi nie podebrać paru Rosjan i zobaczyc jak mi wyjda:) Piekni.

Yori pisze...

Dzięki chłopaki! Inkubie Rosjanie mają chyba nieco mniej detali i troszkę "kukiełkowatą" rzeźbę i pozy. Niemcy są lepszymi figurami, ale spróbuj, może się młodzież nie doliczy braków personalnych :)

Inkub pisze...

Rosjanie maja wielka zalete, sa u mnie w domu:) Poza tym dostalem ich za darmo, a ja w 20 mm niechetnie naprawde sie bym pakowal - 20 mm gumisiowe, bo figurki z metalu moze, moze... Mi jednak te naturalne proporcje nie do konca odpowiadaja, bardzo tez przeszkadza mi miekki plastik, a jesli bym kupowal tylko te z twardego tworzywa jak normalne modele, to wybor jest mocno ograniczony. Patrzac jednak na Twoje, naprawde nabieram chetki:)

q.b. pisze...

Dawaj Inkub rób coś to pograsz z nami w pracowni na Kredytowej :) Jesteś z Wawy to masz bliziutko :)

Pozdro !

ps. Może nawet jak zobaczysz naszą górkę na projekt Monte to i jakiś fallschirm popełnisz :D

Monty pisze...

Yori, this is great and thank you, this is the first time I have seen these new figures...
Monty

El Senyor Verd pisze...

Great job, as always.

Cheers

mork6969 pisze...

What a wonderful bunch of great painted figures!

szeperd pisze...

Splendid! :)