środa, 25 sierpnia 2010

Meksykański bandzior / Mexican bandito


Dawno temu zdarzyło mi się pomalować kilka figurek 28 mm. Teraz czuję, że muszę nieco odsapnąć od małych żołnierzyków w skali 1/72 i pomalować coś innego, większego. Postanowiłem więc rozpocząć kolekcjonowanie paczki zakapiorów do świetnego systemu Legends of the Old West. Kupiłem zatem kilka figurek firmy Artizan Designs, no i jestem w szoku. Miniatury są wyrzeźbione z najwyższą precyzją, są piękne i pełne teksańskiego klimatu. Skończyłem meksykańskiego bandziora i muszę przyznać, że prawdziwą przyjemność sprawiło mi popaćkanie tak ciekawej figurki. Chcę pomalować kolejną! A przy okazji pragnę podziękować Inkubowi za zarażenie mnie tymi modelami rodem z Dzikiego Zachodu. Koniecznie kliknijcie tutaj, aby odwiedzić jego blog :)

Long time ago I was painting some miniatures in 28 mm scale. Now I feel I must to rest from little soldiers in 1/72 and I have to paint something diffrent and larger. So I decided to start a collecting a posse of outlaws to Legends of the Old West skirmish system. I was buying an a number of Artisan Designs miniatures and I'm shocked. The figures are sculpting with great precision, they are beautiful and full of Texan fluff. I was finishing the Mexican Bandito and I must confess it was a great pleasure to paint so interesting miniature. I want to paint another one! I want to thank Inkub for inspiration to me with these Old West figures. Please click here to visit his blog :)

8 komentarzy:

quidamcorvus pisze...

Rzeźba naprawdę fajna. Podobnie jak malowanie :)

Yori pisze...

Wielkie dzięki :) Byłem ciekaw, czy dam radę w skali 28 mm :)

Usłyszeć słowa pochwały od takiego speca jak Ty, to duża sprawa!

Inkub pisze...

Świetnie wygląda:) I super się ich maluje, nie? Ladnie wygladaja, maja wszystko co trzeba, a jednoczesnie nie sa przeladowani szczegolami. Dawaj nastepnych:)

The Belgian, pisze...

Now that's awesome you're simply an all-round painter!

Gimme more painted 28mm miniature photos! :)

q.b. pisze...

Nie no urwał i koniec... Fajne te klimaty meksykańskie. :D
Wookush też "pod wpływem" już kupił Hired Gunmen set. Ja się zasadzam na gildi najemników na The Outlaw's...

Póki co, teraz kupuje na allegro Aero do malowania i stąd prośba byś odłożył dla mnie kilka (dwa lub trzy) Stugów z "Wozów bojowych..." ze swojego "źródełka zwrotów" na testy z aero :]

Yori pisze...

Now I'm painting another one :)

Fajnie, że nabraliście ochoty :)

A StuGów jeszcze nie ma, jak się pojawią - zakręcę się koło nich :)

Dziadu pisze...

Fajnee! Zmotywowałeś mnie do pomalowania mojej bandy bandidos :)

Yori pisze...

Maluj, maluj, może postrzelamy do siebie nawzajem :)