wtorek, 27 stycznia 2015

Kupiecka karawana / Merchant caravan


Ta kupiecka karawana to po prostu obóz niezbędny w takich systemach jak Impetus, DBA czy Field of Glory. Zamiast namiotów, ogniska i trofeów, mój klient umyślił sobie, że taka karawana będzie ciekawsza dla armii Partów. Muszę się z nim zgodzić :)

To są ostatnie elementy do armii Partów, którą malowałem na zamówienie przez ostatnie kilka miesięcy. Koniec zamówienia i kwita :)

This merchant caravan it's just camp or baggage dedicated for Impetus, DBA or Field of Glory. Instead of tents, campfire and loots, my client concocted that merchant caravan could be more attractive for Parthian army. I have to agree with him :)

These are the very last elements for commissioned Pathians. End of order :)


11 komentarzy:

AWu pisze...

Super.

Mam podstawkę wielbłądów jucznych i materiał na dwie kolejne, może zainspirowany dodam jakichś pieszych do tego.

Imarthil PL pisze...

Świetnie się prezentują :)

Zarek pisze...

Super!
Chętnie bym zobaczył zdjęcie zbiorcze całej armii :)

Telamon pisze...

Moc! Podoba mi się. :D Daj zdjęcie zbiorcze armii.

Senyor Verd pisze...

Absolutley stunning!!

Yori pisze...

Thanks senyores, really appreciate :)

Bardzo dziękuję wszystkim za ciepłe słowa :)

Niestety zbiorcze zdjęcie nie wchodzi w rachubę, bo klient figurki odbierał w trakcie powstawania armii. Ale mam przeczucie, że zmierzę się z tymi Partami na stole do gry ;)

Phil pisze...

I'am working on camps in 15m, and I know you've done an excellent job here, much better than I do! Great paintjob and basement...

brodaty_brutal pisze...

Fajny pomysł i rewelacyjne wykonanie! :)

Dario T. W. pisze...

Czolem, super robota! , Nota bene wieldblady pewnie byly i dromadery i baktriany (im dalej na wschod tym wiadomo ze same baktriany, w Mezopotamii raczej mieszanka, glebiej w Arabie dromadery etc).
Moje pytanko - co to jest za miniatura sredniowieczna i z jakiego okresu jesli masz waszmosc taka informacje - z gory dziekuje

Yori pisze...

Rycina pochodzi z czternastego wieku, jest to fragment Atlasu Katalońskiego, którego autorami są Abraham Cresques (1325–1387) i jego syn Jehuda (1360-1410). Przedstawia karawanę Marco Polo wędrującą Jedwabnym Szlakiem. Sporządzona na pergaminie.

Tu masz link do całej ryciny:
http://artsone.arts.ubc.ca/files/2012/05/marco-polo_caravan.jpg

norbert_t pisze...

Fantastyczne malowanie, zresztą jak zwykle ;) chyba zamówię malowanie u Ciebie :)