sobota, 26 lipca 2014

Wojsko Księstwa Warszawskiego (4) / Army of Duchy of Warsaw (4)

Już niemal całe zamówienie jest gotowe. Tym razem przygotowałem dwa elementy artylerii Księstwa Warszawskiego. Muszę przyznać, że malowałem te modele z największą przyjemnością. Okazuje się, że okres napoleoński nie jest taki straszny jak sądziłem :)


The whole commission is almost done. This time I have painted the two elements of Duchy of Warsaw's artillery. I have to admit that these models makes me very pleased with painting results. Looks like the Napoleonic era seem not terrible to paiting as I thought :)


4 komentarze:

Bartek Zynda pisze...

Mógłbyś zdradzić jakich farb użyłeś do malowania luf armatnich. Podobny efekt, tyle że lekko jaśniejszy (bardziej metaliczny) chciałbym uzyskać do mojego Gatlinga? Podstawki ekstra, jak zawsze (Figurki to Morawski, Front Rank, czy coś innego?). Dzięki z góry za odpowiedź.

Yori pisze...

Dzięki Bartku. Lufy malowałem Vallejo Glorious Gold, następnie pokryłem go patyną Vallejo Brown Glaze.

Ten zestaw barw jest szalenie efektowny i ma zastosowanie począwszy od epoki brązu na współczesności skoczywszy. Ponadto farby te genialnie kryją, są oleiste i nie rozlewają się jak metaliki GW. Gorąco je polecam!

Figurki to Murawski Miniatures.

Bartek Zynda pisze...

Dzięki.

szeperd pisze...

Obliczyłem sobie, że gdybym jeździł tanimi liniami kolejowymi, to ze dwa razy na miesiąc dałbym rady wpaść na nauki malowania. Przyjmiesz Mistrzu?