czwartek, 6 czerwca 2013

Tylna straż / The rear guard


Skończyłem ostatnią dwójkę Rangerów z moich brytyjskich sił leśnych. Na tę chwilę moje wojsko kolonialne Korony Brytyjskiej do Muskets & Tomahawks opiewa na 150-170 pkt. W najbliższą sobotę planuję przetestować je na stole przeciwko Żabojadom. To może być także doskonała okazja, aby zrobić zdjęcia całej jednostki.

I have finished the last two Rangers of my British wilderness unit. Now my Muskets & Tomahawks British colonial forces are 150-170 pts. worth. Next saturday I'm gonna use them at tabletop against Froggies. It could be nice occasion to take some pictures of the whole unit.

9 komentarzy:

Inkub pisze...

Śliczni. To ile łącznie masz pomalowanych figurek?

Yori pisze...

Mam w tej chwili 10 Indian i 8 Rangerów. Na razie wstrzymuję projekt, gdyż ustaliliśmy z Kadzikiem, że gramy na 150 pkt.

Jak podniesiemy poprzeczkę, to domaluję.

Senyor Verd pisze...

Lovely paintjob as usual.

Cheers

fireymonkeyboy pisze...

Lovely work, you always get such a smooth finish.

Kadzik pisze...

Miodni!
Próg punktowy podniesiemy już niedługo. W tej chwili pomalowanych mam 6 milicjantów i 5 marines (a 4 kolejnych czeka już w podkładzie i mam nadzieję, że wyrobię się do jutra). Później biorę się za Indian i kolejnych marines, więc poziom 250-300 punktów będzie do ogarnięcia

Yori pisze...

Thanks lads!

Kadzik @ 300 pkt. brzmi obiecująco :)
Lubię duże projekty :)

Kadzik pisze...

Skoro na 200 punktów wystawia się 20-25 figurek, to dołożenie kolejnej dyszki wielkim problemem nie jest. Pozwoli to również na urozmaicenie oddziałów. Na pewno planuję dodatkowych Indian z wodzem, również po to, by można było połączyć wszystkich naszych Czerwonoskórych w jedną sporą bandę i rozgrywać większe scenariusze przeciwko nim. Obrona fortu bądź ucieczka ku canoe na rzece przeciw 400 punktom w Indiańcach :D

szeperd pisze...

Mozna miec prosbe: co to za zielony kolor?

Yori pisze...

To Vallejo 922 U.S.A. Uniform
(84)zmieszany z białym matem w stosunku 1-1.