sobota, 21 maja 2011

Grenadier 2011 - dzień pierwszy / Grenadier 2011 - the first day


Ponieważ lecę z nóg ze zmęczenia po całym dniu grania - dziś szybciutko pokażę Wam tylko kilka zdjęć z rozgrywek na trzech stołach przygotowanych przez naszą ekipę. Są to kolejno foty z Monte Cassino, Normandii i Stalingradu. Mam nadzieję, że się Wam spodobają. Jutro ruszamy z kolejnymi scenariuszami i bitwami. Do zobaczenia na drugim dniu Grenadiera :)

Because I'm very tired after the whole day of wargaming - I'm only sharing you some pictures of three game tables prepared by our team. These are consecutive pics of Monte Cassino, Normandy and Stalingrad. I hope you like these. Tomorrow we will start another battles and scenarios. See you at second day of Grenadier 2011 :)10 komentarzy:

The Angry Lurker pisze...

Great pictures.

Sebastian pisze...

Masakra. Powinni Was zatrudnić do Neuroshimy Tactics w dziale makiet ;-) Yori, malujesz coś dla Portalu - wiem, że coś tam było na rzeczy więc pytam.

Fromhold pisze...

Wspaniałe! Wspaniałe! Wspaniałe! Piękne zdjęcia, pięknych figurek na pięknym wzgórzu klasztornym. Będzie jakiś raporcik?
Pozdrawiam

Yori pisze...

Dzięki ludziska / Thanks mates :)

Raporcik? Kto wie? Jeśli q.b. -a, nasz naczelny AARowiec nie napisze, to może się zdecyduję :)

Fromhold - Jutro czeka nas kolejny dzień grania plus sprzątanie po konwencie, więc wieczorem najwyżej kolejna porcja zdjęć. Ale w przyszłym tygodniu - może coś nasmaruję :)

Sebastian - na razie nie maluję. umówiłem się z Trzewikiem, że dopiero po premierze NST....

Al pisze...

Cool. Yori, what rules are you using?

Skavenblight pisze...

Fajnie, że udało się na chwilę spotkać :) Byliśmy naprawdę pod wrażeniem rozmachu całej imprezy. Za rok chyba rodziców i rodzeństwo zabierzemy ;)

Yori pisze...

Thx Al :)

We are using "Operation WW2" or "Ambush Alley: Force of Force". It's depends on the scenario or our needs.

Skavenblight - też było mi miło pogadać z Tobą i z Kapitanem Hakiem, cała przyjemność po mojej stronie :)

Beccas pisze...

I'm very impressed. Great photos. I like everything I see.

Wookush pisze...

Dzięki za świetny dzień konwentu, najśmieszniejszymi rzeczami były podobające się mojej siostrze "wielbłądy" i rozmowy po helu :D Nogi mi odpadały wieczorem ale było warto :D:D:D

Bluewillow pisze...

excellent Yori,

added your blog to my followed blog list!

cheers
Matt
Sunny Australia