wtorek, 21 grudnia 2010

Szereg / The rank


Skończyłem kolejnych dwóch wojowników z klanu Skryre. Dwa szczury po prawej to nówki sztuki. Czyli pełny szereg oddziału Klanbraci jest ukończony. Teraz zabieram się za kolejną paczkę pięciu gryzoni. To będzie kolejny szereg, a zarazem kolejna ćwiartka pełnego regimentu Skavenów.

I finished another two Skryre Skaven warriors. Two vermins from the right are new ones. Thus the full rank of Clanrats unit is ready. Now I'm starting the preparations to another ratling pack of five miniatures. That will be another rank and another quarter of full Skaven regiment.

6 komentarzy:

rrober pisze...

W sumie to przypominają mi z wyglądu mojego chomika - chyba sprawdzę, czy klatka jest wystarczająco solidna :)

Świetna robota - szkoda, że nie 1/72

Pozdrawiam,
rrober

Maniex pisze...

Doskonałe! I całe szczęście, że nie 1:72 :P. A może w drugim ranku będzie trochę szlamu na podstawkach? (W queście jest jedna taka szlamowata komnata kwadratowa ze studnią na środku). Publiczność czeka na command group z bannerem :-)

quidamcorvus pisze...

Dobrze jest :) Bardzo mi się podobają:)

Yori pisze...

Bardziej eksponowane szeregi będą bogatsze. Te szczury schodzą w tempie ekspresowym, więc to pierwsze szeregi powinny mieć najbogatsze podstawki. Ale już w kolejnym szeregu zacznę coś dłubać przy podstawkach.

A bo zapomniałem dodać, że maluję od końca, czyli to jest czwarty rank, teraz na warsztat wędruje trzeci. Drugi już będzie zacniejszy, a w pierwszym to flaki i połamane tarcze będą obowiązkowe :)

Dzięki chłopaki za dobre opinie :)

The Belgian, pisze...

That will be an awesome army!!

q.b. pisze...

Spaczeń ! Więcej Spaczenia ! :D