niedziela, 10 kwietnia 2011

Polegli / Killed in battle


Zrobiłem nieco znaczników do naszego Projektu Monte Cassino. Zabitych Brytyjczyków i Polaków wyciągnąłem z zestawu Late War British Infantry 1944-45 niedawno wypuszczonego przez Plastic Soldier Company. Zestaw wszedł na rynek w samą porę :)

I prepared some markers for our Monte Cassino Project. The dead British and Poles are taken from recent Plastic Soldier Company's Late War British Infantry 1944-45. The set was released just in time :)

8 komentarzy:

The Angry Lurker pisze...

Excellent work, the basing is very good, casualty markers are essential gaming pieces.

bnk pisze...

Wszystko spoko, ale mógłbyś dać szarych odcieni na podłoże, tak by pasowały do monte huh?

Yori pisze...

Moim zdaniem doskonale pasują. Są identyczne jak podstawki Sikhów i Karpatczyków, które jako grupa zatwierdziliśmy, że się nadają. W podobnej tonacji jest Fallschirm Stemira.

Ty się Bartek zdecyduj - przez ostatnie pół roku podstawki pasują, a nagle miesiąc przed Grenadierem przestają?

bnk pisze...

Po pierwsze to jak robisz figurki do grania dla siebie to mogą mieć nawet różowe podstawki i mnie to nic nie będzie obchodziło, dlatego też nie prosiłem Cię byś zmieniał na Sikhach czy Karpatczykach koloru bo to by była przesada z mojej strony. Tutaj Cię poprosiłem żebyś zrobił elementy do makiety a nie dla siebie, jako że góra ma inny kolor to fajnie jest jak się wszystko zgrywa i jest w jednej tonacji tworząc spójną całość, patrz nastawne elementy, idealnie się zgrywają z resztą, a markery to nic innego jak kolejne nastawne elementy. Zostawiam to Tobie pod rozwagę.

Al pisze...

Got a few myself, quite useful

Monty pisze...

Fantastic detail Yori!

mork6969 pisze...

Great, Yori! Very realistc!

Yori pisze...

Thanks lads I really appreciate you like these :)